Камион кипер VOLVO N7 20

PDF
€ 7.500
≈ US$ 8.390
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел N7 20
Тип камион кипер
Година на производство 12/1979
Километража 747200 км
Вкупна тежина 16000 кг
Локација Португалија Fátima
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8312
PDF
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Суспензија пружина/пружина
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Португалски
Equipamento: Suspensão de molas

Preço só para Exportação!

Equipment: Steel Suspension

Price only for Export!

The bigest choice of trucks in PORTUGAL !!!

For detailes please call us or visit our website

www.autocoelhinhos.com

+400 units available

We ship worldwide ask us about our shipping rates
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи