Камион кипер VOLVO FM13 440

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел FM13 440
Тип камион кипер
Година на производство 2007
Километража 399999 км
Вкупна тежина 26000 кг
Локација Португалија Anadia,Avelãs de Caminho
Датум на објавување авг 30, 2019
Autoline ID TJ18577
PDF
Мотор
Сила 440 кс (323 kW)
Сопирачки
Ретардер
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Португалски
Country: Portugal
preço: On Request
CAIXA MANUAL
REDUÇAO AOS CUBOS
SUSPENSAO DE MOLAS
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи