Камион кипер VOLVO FL6

PDF
€ 9.000
Нето цена
≈ US$ 10.249
€ 10.800
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел FL6
Тип камион кипер
Година на производство 02/1998
Прва регистрација 1998
Километража 420000 км
Локација Португалија Leiria
Датум на објавување јун 22, 2019
Autoline ID AZ16147
PDF

Опис

Начин на истовар странично
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи