Камион кипер VOLVO FL10

PDF
€ 13.750
≈ US$ 15.659
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел FL10
Тип камион кипер
Километража 110174 км
Локација Португалија Mozelos SMF
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8-jb-75
PDF
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оскина конфигурација 6x4
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Португалски
CAMIAO VOLVO FL 10
6X4
360CV
1997.

Data 1ª Matrícula 1997-08-25
Matrícula 8-JB-75
Estado Usado
Condução Volante à Esquerda
Quilometragem 110174 Km
Potência 360
Cilindrada 9603
Energia Gasóleo

www.ebtrucks.com
contacto - +351 964178641 (evandro).
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи