Камион кипер Scania R 480

PDF
камион кипер Scania R 480
камион кипер Scania R 480
камион кипер Scania R 480 слика 2
камион кипер Scania R 480 слика 3
камион кипер Scania R 480 слика 4
камион кипер Scania R 480 слика 5
камион кипер Scania R 480 слика 6
камион кипер Scania R 480 слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
55.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Scania
Модел:  R 480
Тип:  камион кипер
Година на производство:  2010
Километража:  520000 км
Локација:  Северна Македонија Скопје
Датум на објавување:  22.5.2024
Autoline ID:  WL40254
Опис
Начин на истовар:  задна
Резервоар за гориво:  12 л
Мотор
Гориво:  дизел
Менувач
Тип:  рачен
Кабина
Хидрауличен серво управувач: 
Клима уред: 
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  портокалов

Дополнителни информации — Камион кипер Scania R 480

Руски
Автомобіль знаходится в Македонії м. Виниця
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Scania P380 61.900 € Камион кипер 2010 515000 км Унгарија, Budapest
Scania P380 61.900 € Камион кипер 2010 515000 км Унгарија, Budapest
Scania P 400 56.240 € Камион кипер 2011 461500 км Бугарија, Trud/Plovdiv
Scania R560 6X4 52.000 € Камион кипер 07/2011 512000 км Бугарија, Plovdiv