Нови камион кипер SCANIA ВАРЗ-СК + приколка кипер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка SCANIA
Модел ВАРЗ-СК
Тип камион кипер
Година на производство 2022
Локација Украина Дніпро́
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID MV25030
Камион SCANIA ВАРЗ-СК
Марка SCANIA
Модел ВАРЗ-СК
Тип камион кипер
Година на производство 2022
Каросерија
Кутија за алат
Автоматска кука за влечење
Оски
Оски 3
Дополнителна опрема
Камион монтирани кран
Марка Hiab
Година на производство 2021
Состојба
Состојба нов
Приколка кипер VARZ ПХ
Марка VARZ
Модел ПХ
Тип приколка кипер
Година на производство 2021
Каросерија
Шасија челична
Целосна рамка на приколка
Резервно тркало
Кутија за алат
Носач на резервно тркало
Оски
Оски 2
Суспензија пружина/пневматски
Сопирачки барабан
Сопирачки
Хидраулични уреди за сопирање со складирана енергија
Состојба
Состојба нов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи