Огласот Камион кипер RENAULT manager 340 , Manual , 8x4 , tipper , Spring е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион кипер RENAULT G300 RENAULT G300 20.470 € Камион кипер 1996 Франција
камион кипер RENAULT manager 340 , Manual , 8x4 , tipper , Spring
Продадено
1/4
15.500 €
Марка RENAULT
Модел manager 340 , Manual , 8x4 , tipper , Spring
Тип камион кипер
Година на производство 1995
Локација Бугарија Sofia
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 10/116
Мотор
Сила 340 кс (250 kW)
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 4
Оскина конфигурација 8x4
Суспензија пружина/пружина
Предна оска 1
Состојба на гумите 70 %
Втора оска 1
Состојба на гумите 70 %
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја темно син
Дополнителни информации
Бугарски
Maintained, serviced and in good condition. New tires

TRUCK IN PERFECT CONDITION !!!

the truck is very well preserved and a good engine
Price15500€ + 1000€ transport = 16500 euro to Antwerp port
Delivery can be arranged to the port of your choice