Огласот Камион кипер NISSAN Atleon е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион кипер KAMAZ 6522 KAMAZ 6522 13.500 € Камион кипер 07/2007 188000 км Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Цена:
на барање
Марка NISSAN
Модел Atleon
Тип камион кипер
Година на производство 2007
Километража 147000 км
Зафатнина 2.59 м³
Носивост 780 кг
Локација Полска Widełki
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID AP27953
Каросерија
Димензии на каросерија 2.94 м × 1.96 м × 0.45 м
Мотор
Сила 150 кс (110 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 3000 cм³
Менувачи
Тип рачен
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Воздушно перниче
Имобилизатор
Клима уред
Авто радио CD
Електрично подигање на стакла
Дополнителна опрема
Камион монтирани кран
Марка Palfinger
Модел PC2400
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел