Камион кипер MERCEDES-BENZ

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Тип камион кипер
Локација Саудиска Арабија الرياض
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID TF29432
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Арапски
ترقبوا منا كل جديد بشكل مستمر
شاحنه مرسيدس اكتروس قلاب1851 مع قلاب الومنيوم(2*4)
رقم الشاحنه: 0572181
موديل : 2018
الجير بوكس : ثنائي عايدي اتوماتيك
سوست امامي منافيخ خلفي
مشي 553000 كم
حجم الصندوق 11.4متر مكعب
مكيــــــــــــف
السعر : مناسب
اغتنم الفرصة الان وسارع بالاتصال بنا
او التواصل عبر خدمة الواتس اب على الأرقام التالية
покажи контакти
покажи контакти
اواترك لنا رقمك للتواصل
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион кипер SCANIA 113H 320 SCANIA 113H 320 цена на барање Камион кипер 1989 680000 км Португалија, Fátima
камион кипер MULTICAR AUSA H 350 MULTICAR AUSA H 350 19.000 € Камион кипер 08/2012 350 м/ч Германија, Hagelstadt
камион кипер SCANIA R 420 SCANIA R 420 48.500 € Камион кипер 2007 468000 км Полска, Bodzentyn
камион кипер MAN TGA 26.460 MAN TGA 26.460 27.400 € Камион кипер 2003 770000 км Полска, Nowy Sącz