Нови камион кипер FORD Tranzit

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
32.400 €
Нето цена
41.148 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка FORD
Модел Tranzit
Тип камион кипер
Година на производство 2021
Километража 10 км
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот LC118
Опис
Начин на истовар задна
Каросерија
Автоматска кука за влечење
Мотор
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Кабина
Клима уред
Контрола на клима
Авто радио
Помошни фарови
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Унгарски
Azonosító: LC118 - Rendelhető - KM: 10 Km
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи