Камион кипер FORD

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
20.300 €
Нето цена
25.781 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка FORD
Тип камион кипер
Година на производство 2013
Километража 85000 км
Вкупна тежина 4600 кг
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот MOM1658
Опис
Начин на истовар тространо
Вкупни димензии широчина - 2.19 м
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 3.21 м, широчина - 2.13 м
Автоматска кука за влечење
Мотор
Сила 155 кс (114 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 2198 cм³
Менувачи
Тип рачен
Сопирачки
ABS
Кабина
Тип дупла кабина
Хидрауличен серво управувач
Воздушно перниче
Авто радио CD
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Централна брава
Помошни фарови
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Унгарски
Azonosító: MOM1658 - Rendelhető - Km: 85.000 km - Doka 3 old billencs -
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи