Камион фургон URAL 375, ex army truck, low km

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка URAL
Тип камион фургон
Година на производство 1990
Километража 1627 км
Локација Литванија Dievogala
Датум на објавување апр 29, 2023
Autoline ID GA32448
Мотор
Тип V-облик
Број на цилиндри 8
Оски
Оски 3
Оскина конфигурација 6x6
Суспензија пружина/пружина
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

камион фургон KAMAZ 4310 KAMAZ 4310 12.500 € Камион фургон 1989 66000 км Литванија, Dievogala
камион фургон MERCEDES-BENZ 914 MERCEDES-BENZ 914 5.500 € Камион фургон 1987 16777220 км Литванија, Dievogala
камион фургон KAMAZ KUNG KM4310 KAMAZ KUNG KM4310 2.500 € Камион фургон 1986 Литванија, Dievogala
камион фургон DAF 1700 DAF 1700 цена на барање Камион фургон 01/1990 Холандија, NIEUWEDIEP
камион фургон VOLVO FL42 290 Euro5 VOLVO FL42 290 Euro5 13.900 € Камион фургон 06/2012 690000 км Литванија, Vilnius