Камион фургон Schmitz SKO 24 Vector 1850, meat, flei

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/21
PDF
16.720,45 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка Schmitz
Модел SKO 24 Vector 1850, meat, flei
Тип камион фургон
Година на производство 2011
Вкупна тежина 39000 кг
Локација Чехија Strančice
Датум на објавување јан 09, 2022
Autoline ID QM27160
Сопирачки
ABS
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN WSM00000005079063
Боја бел
Дополнителни информации
Чешки
Vyrazeny: N
Poddruh: návěs pro nákladní
State: CZ
Stk To: 202110
držák kol
opěrné nohy
rezervní kolo
zadní mlhovka
Carrier Vector 1850
Maso ve visu. Meat
fleisch
Not Crashed
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион фургон MAN TGM 18.290 MAN TGM 18.290 17.300 € Камион фургон 2012-01 574000 км Чехија, Nove Straseci
камион фургон DAF LF 220 DAF LF 220 9.706 € Камион фургон 2011 698000 км Чехија, Jablonec nad Nisou