Euro Nor A/S
Euro Nor A/S
Во продажба: 68 огласа
13 години на Autoline
13 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 68 огласа
13 години на Autoline
13 години на пазарот
Огласот Камион фургон RENAULT Premium 310 DXI е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион фургон MAN TGL 7.150 MAN TGL 7.150 цена на барање Камион фургон 2008 352000 км Данска, Padborg
камион фургон MAN TGL 12.220 MAN TGL 12.220 цена на барање Камион фургон 2014 350000 км Данска, Padborg
камион фургон VOLVO FL220 VOLVO FL220 цена на барање Камион фургон 2005 399000 км Данска, Padborg
камион фургон RENAULT Premium 310 DXI
Продадено
1/13
Марка RENAULT
Модел Premium 310 DXI
Тип камион фургон
Година на производство 2011
Прва регистрација 2011-05-02
Километража 318000 км
Носивост 9600 кг
Нето тежина 8400 кг
Вкупна тежина 18000 кг
Локација Данска Padborg
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 1446405
Опис
Резервоар за гориво 500 л
Каросерија
Димензии на каросерија 7.48 м × 2.48 м × 2.5 м
Кутија за алат
Странична врата
Мотор
Сила 310 кс (228 kW)
Евро Euro 5
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оски 2
Суспензија пружина/пневматски
Големина на гуми 385/55 R315
Предна оска 1
Состојба на гумите 40 %
Задна оска 1
Состојба на гумите 40 %
Сопирачки
ABS
Моторна сопирачка
Кабина
Клима уред
Авто радио
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Марка Zepro
Носивост 2000 кг
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN VF629AHA000006745
Боја црвен
Дополнителни информации
Англиски
Last seen: 19-08-2021
condition: Good