Огласот Камион фургон RENAULT Mascott 130 ps е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион фургон RENAULT Midlum 210 RENAULT Midlum 210 3.750 € Камион фургон 2001-01-01 889057 км Белгија, Torhout
камион фургон RENAULT Midlum 150 RENAULT Midlum 150 3.950 € Камион фургон 2003 177425 км Холандија, Vriezenveen
камион фургон RENAULT RENAULT цена на барање Камион фургон 2000 499335 км Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
камион фургон RENAULT Midlum 180 RENAULT Midlum 180 4.250 € Камион фургон 2003-01-20 608042 км Белгија, Bree
камион фургон RENAULT Mascott 130 ps
Продадено
1/8
Марка RENAULT
Модел Mascott 130 ps
Тип камион фургон
Година на производство 2001
Прва регистрација 2001-09
Километража 272000 км
Локација Данска Esbjerg N
Датум на објавување сеп 25, 2022
Каталошки број на продавачот 24999
Мотор
Сила 131 кс (96 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 2700 cм³
Менувачи
Тип рачен
Сопирачки
ABS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Централна брава
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Германски
Rear brakes disable (Pick up on trailer)
Diesel leak or bad glow plugs (Can only start with startspray)
See 150 other cars on www.tjexport.dk

ONLY FOR EXPORT, for Danish prices check www.tjautomobiler.dk