Камион фургон RENAULT MIDLUM 220 DXI VIN 309

PDF
PDF
13.900 €
Нето цена
16.541 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка RENAULT
Тип камион фургон
Година на производство 6/2015
Километража 344416 км
Нето тежина 5420 кг
Вкупна тежина 7490 кг
Локација Словачка Levice
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID VL30099
Мотор
Сила 219 кс (161 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 4764 cм³
Евро Euro 5
Менувачи
Тип рачен
Кабина
Клима уред
Контрола на клима
Спојлери
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел

Дополнителни информации — Камион фургон RENAULT MIDLUM 220 DXI VIN 309

Словачки
Ďalšia výbava
RENAULT MIDLUM 220 DXI r.v. 6/2015
344416 km
4764 cm3
161 kW
manuálna prevodovka
zadné hydraulické čelo
vzadu na vzduchu
váha: 5.420 kg
celková hmotnosť: 7.490 kg
rozmery ložnej plochy D- 6m
Š-2,50m
V-2,38m
stav pneumatík 70% Batérie sú opotrebované
je potrebné si priniesť vlastné alebo kúpiť nové
Batteries are so damaged
that you have to bring your own or you can buy here new ones
CENA: 14.900,-EUR + DPH
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

камион фургон RENAULT D18 WIDE RENAULT D18 WIDE 15.640 € Камион фургон 2015 619644 км Обединето Кралство, Sawley
камион фургон RENAULT D18 WIDE RENAULT D18 WIDE 13.360 € Камион фургон 2014-10 595109 км Обединето Кралство, Sawley
камион фургон RENAULT D18 RENAULT D18 15.640 € Камион фургон 2015-07 510093 км Обединето Кралство, Sawley
камион фургон RENAULT Master RENAULT Master 14.920 € Камион фургон 2017 209026 км Полска, Kępie Zaleszańskie