Камион фургон OPEL Movano

PDF
8.500 €
≈ 9.466 US$
Контактирајте го продавачот
Марка OPEL
Модел Movano
Тип камион фургон
Година на производство 12/2011
Километража 130000 км
Вкупна тежина 4500 кг
Локација Португалија Zona industrial de portalegre
Датум на објавување мај 02, 2020
Autoline ID YZ19698
PDF
Мотор
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Суспензија пружина/пружина
Состојба на гумите 80 %
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Португалски
Opel monovano pesada 4500 kg peso bruto
plataforma traseira
tem ac , caixa de velocidades manual
3 lugares de cabine
ano 2011/12
km 130000
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи