Камион фургон NISSAN Atleon 56.15

PDF
7.850 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка NISSAN
Модел Atleon 56.15
Тип камион фургон
Година на производство 2009
Прва регистрација 2009-03
Километража 326567 км
Зафатнина 24.42 м³
Нето тежина 3220 кг
Вкупна тежина 5600 кг
Локација Белгија Wingene
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 19050769
PDF
Опис
Вкупни димензии 7.2 м × 2.25 м × 3.25 м
Каросерија
Марка на каросерија Palkit
Димензии на каросерија 5.08 м × 2.09 м × 2.3 м
Странична врата
Мотор
Сила 150 кс (110 kW)
Евро Euro 4
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Суспензија пружина/пружина
Меѓуоскино растојание 4000 мм
Предна оска 1
Големина на гуми 205/75 R16
Втора оска 1
Големина на гуми 205/75 R16
Сопирачки
ABS
Кабина
Греач на огледало
Спојлери
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN VWANFTTK084057917
Боја бел
Дополнителни информации: Англиски
Axle 1 Profile left: 70
Axle 1 Profile right: 70
Axle 1 Brake type: Disk
Axle 1 Suspension: Leaf
Axle 1 Max axle load: 2120
Axle 1 Alloy wheels: No
Axle 2 Profile left: 60
Axle 2 Profile right: 60
Axle 2 Brake type: Disk
Axle 2 Suspension: Leaf
Axle 2 Max axle load: 2120
Axle 2 Alloy wheels: No
Location: BE
Category: Box
Retarder: No
PTO: No
type of the cabin: Short cabin
Options
Beacon lights
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
Слични огласи
камион фургон NISSAN CABSTAR 35.13 BAKWAGEN / CLOSED BOX - 3.5 TONS - EURO 4
10
5.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2010-07-09 Километража 214000 км Сила 130 кс
Белгија, Overpelt
камион фургон DAF CF 65 250 Euro 4
26
7.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9280 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-12-09 Километража 632662 км Сила 250 кс
Белгија, Hooglede
камион фургон RENAULT MIDLUM 220 DXI EURO 5
12
8.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5112 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-10 Километража 421000 км Сила 220 кс
Белгија, Willebroek
камион фургон IVECO STRALIS 310 **BOX 8.85-AC-FRENCH TRUCK**
19
7.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8630 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-04-07 Километража 815080 км Сила
Белгија, Kessel
камион фургон MAN TGL 10.240
10
8.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 30.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-07 Километража 249298 км Сила 240 кс
Белгија, Wingene
камион фургон DAF LF 55.220 (14T) + kast 7.96m x 2.46m+Dhollandia
10
8.650 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7180 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-01-22 Километража 190694 км Сила 220 кс
Белгија, Handzame
камион фургон MERCEDES-BENZ Sprinter 311 Cdi
9
8.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 17.89 м³
Година 2007-05 Километража 161388 км Сила 110 кс
Белгија, Wingene
камион фургон MAN TGL 8.180
10
7.350 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 35.53 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-11 Километража 502369 км Сила 180 кс
Белгија, Wingene
камион фургон MERCEDES-BENZ 515 CDI Sprinter 4T600Kg 20Cub + Lift - C-licence
40
ВИДЕО
7.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1490 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-07-23 Километража 200634 км Сила 150 кс
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 1218
14
8.750 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 47.35 м³
Година 2009 Километража 679000 км Сила 179 кс
Белгија, Izegem