Камион фургон NISSAN Atleon 165 Ladebord Netto €3950

PDF
3.750 €
Нето цена
4.537,50 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка NISSAN
Тип камион фургон
Прва регистрација 2002-09
Километража 235000 км
Вкупна тежина 9500 кг
Локација Холандија Joure
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID GK23930
PDF
Каросерија
Димензии на каросерија 6 м × 2.45 м × 2.3 м
Мотор
Сила 159 кс (117 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 5985 cм³
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Сопирачки
ABS
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја жолт
Дополнителни информации: Германски
Driving Cab: Local traffic
Rundum Blattfederung
Koffer ihnen: 6.00L
2.45B
2.30H
Rechtensieten Tur im Koffer
Luckenlosen Scheckheft
Full Service History
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи