Камион фургон MERCEDES-BENZ Axor 1829 Koffer + HF italszállító

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/18
PDF
39.000 €
Нето цена
49.530 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Тип камион фургон
Година на производство 2009
Километража 314620 км
Носивост 8995 кг
Вкупна тежина 17990 кг
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот MO1867
Опис
Вкупни димензии широчина - 2.55 м, височина - 3.33 м
Каросерија
Димензии на каросерија 6.33 м × 2.45 м × 2.12 м
Резервно тркало
Носач на резервно тркало
Мотор
Сила 290 кс (213 kW)
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оскина конфигурација 4x2
Меѓуоскино растојание 4800 мм
Дупли тркала
Големина на гуми 315/60 R22.5
Сопирачки
ABS
EBS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Пневматски седишта
Авто радио CD
Греач на огледало
Тахограф
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Централна брава
Помошни фарови
Штитник од сонце
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Унгарски
Azonosító: MO1867 - Rendelhető - Km: 314 620 km - Koffer + HF italszállító -
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи