ATS Norway AS
ATS Norway AS
Во продажба: 777 огласа
5 години на Autoline
6 години на пазарот
Адресата е проверена
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 777 огласа
5 години на Autoline
6 години на пазарот
Огласот Камион фургон MERCEDES-BENZ Atego Cabinet truck w/ rear lift. Low KM е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Atego Cabinet truck w/ rear lift. Low KM
Тип камион фургон
Година на производство 2016
Нето тежина 5460 кг
Вкупна тежина 7490 кг
Капацитет 15 палети
Локација Норвешка HEIMDAL
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 14039
Опис
Вкупни димензии должина - 7.96 м, широчина - 2.55 м
Каросерија
Странична врата
Мотор
Сила 177 кс (130 kW)
Евро Euro 6
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Сопирачки
Моторна сопирачка
Кабина
Авто радио CD
Спојлери
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни