LendaTrade
LendaTrade
Во продажба: 38 огласа
10 години на Autoline
13 години на пазарот
Адресата е проверена
Телефонските броеви се проверени
Во продажба: 38 огласа
10 години на Autoline
13 години на пазарот

Камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco

PDF
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 2
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 3
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 4
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 5
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 6
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 7
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 8
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 9
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 10
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 11
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 14
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 15
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 16
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 17
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 18
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 19
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 20
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 21
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 22
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 23
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego 818 L * Automatic * Euro 5 * Airco слика 24
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/24
PDF
11.900 €
Нето цена / export
14.399 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Тип камион фургон
Прва регистрација 2010-07-27
Километража 412389 км
Зафатнина 35.96 м³
Носивост 1845 кг
Нето тежина 5645 кг
Вкупна тежина 7490 кг
Локација Холандија Borssele
Датум на објавување денеска
Каталошки број на продавачот Atego 818 Bakwagen
Опис
Вкупни димензии должина - 8.1 м, широчина - 2.55 м
Резервоар за гориво 200 л
Каросерија
Димензии на каросерија 6.07 м × 2.5 м × 2.37 м
Резервно тркало
Мотор
Марка Mercedes Benz OM 904 LA.V/3
Тип линиски
Сила 177 кс (130 kW)
Гориво дизел
Турбо
Интеркулер
Зафатнина 4249 cм³
Број на цилиндри 4
Евро Euro 5
Менувачи
Марка Mercedes-Benz
Тип автоматски
Оски
Марка MERCEDES-BENZ
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Суспензија пружина/пневматски
Меѓуоскино растојание 4220 мм
Дупли тркала
Големина на гуми 215/75R17.5
Состојба на гумите 50 %
Сопирачки дискови
Сопирачки
Моторна сопирачка
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Патен компјутер
Имобилизатор
Клима уред
Пневматски седишта
Авто радио CD
Греач на огледало
Тахограф
Тахометар
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Централна брава
Сончев покрив
Прилагодувач на зрак на фарови
Спојлери
Фарови за магла
Штитник од сонце
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Марка DHollandia L 1.80
Носивост 1000 кг
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2023-08-01
Документи
Дополнителни информации
VIN WDB9702251L481184
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи