Огласот Камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 2548 6x2 Koffer + HF italszállító + szerelvény + приколка е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 2548 6x2 Koffer + HF italszállító + szerelvény + приколка
Продадено
1/9
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Actros 2548 6x2 Koffer + HF italszállító + szerelvény
Тип камион фургон
Година на производство 2008
Километража 357000 км
Зафатнина 83 м³
Вкупна тежина 44000 кг
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот MO1865
Камион MERCEDES-BENZ Actros 2548 6x2 Koffer + HF italszállító + szerelvény
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Actros 2548 6x2 Koffer + HF italszállító + szerelvény
Тип камион фургон
Година на производство 2008
Километража 357000 км
Зафатнина 83 м³
Вкупна тежина 44000 кг
Капацитет 38 палети
Опис
Вкупни димензии широчина - 2.53 м, височина - 3.7 м
Резервоар за гориво 590 л
Каросерија
Димензии на каросерија 15.2 м × 2.47 м × 2.2 м
Автоматска кука за влечење
Мотор
Сила 480 кс (353 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 11946 cм³
Евро Euro 5
Филтер за дизел честички
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оскина конфигурација 6x2
Сопирачки
ABS
EBS
Интрадер
Ретардер
Кабина
Место за спиење
Хидрауличен серво управувач
Авто греач
Навигација
Фрижидер
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Централна брава
Помошни фарови
Прилагодувач на зрак на фарови
Фарови за магла
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Приколка
Тип приколка
Сопирачки
ABS
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Унгарски
Azonosító: MO1865 - Rendelhető - Km: 357.000 km - Koffer + HF italszállító + szerelvény -