Камион фургон MERCEDES-BENZ 2019

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел 2019
Тип камион фургон
Година на производство 01/2019
Локација Саудиска Арабија جدة
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID ZF29423
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Арапски
#مرسيدس اكتروس ممتازة موديل 2019 & 1845
للبيع بحالة نادرة وسعر تنافسي
المواصفات :
المشي :505265 كم
(2*4)
لراحة أكثر كابينة مكيفة بها جميع الكماليات
الجير بوكس : ثنائي
رقم الشاحنه 0577199
لا تتردد واتصل الان للإستفسار عن هذه الشاحنة المميزة
علي رقم покажи контакти -- 0530701252
او يمكنكم مراسلتنا علي رابط واتساب
покажи контакти
#شاحنات_السعوديه
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
captcha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион фургон MERCEDES-BENZ 2018 MERCEDES-BENZ 2018 цена на барање Камион фургон 01/2018 Саудиска Арабија, جدة
камион фургон MERCEDES-BENZ 2018 MERCEDES-BENZ 2018 цена на барање Камион фургон 01/2018 Саудиска Арабија, جدة
камион фургон IVECO 2019 IVECO 2019 цена на барање Камион фургон 01/2019 Саудиска Арабија, جدة