Огласот Камион фургон MERCEDES-BENZ Atego е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион фургон MERCEDES-BENZ Atego
Продадено
1/19
33.800 €
Нето цена
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Atego
Тип камион фургон
Прва регистрација 2015-04
Километража 248217 км
Вкупна тежина 12000 кг
Локација Шпанија Alcasser (Valencia)
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот LK-75
Мотор
Сила 180 кс (132 kW)
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Сопирачки
ABS
Кабина
Централна брава
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Шпански
Ref. web: 7798965
País: ESPAÑA
Constructor: Mercedes
Tipo cabina: Basculante
Conducción: Volante a la izquierda
estado: Ocasión
Tipo de caja de cambios: Caja de cambios automática
euro: Mercedes Euro 6
Bloqueo del diferencial
Cámara de visión trasera
Ordenador de a bordo
Retrovisores eléctricos térmicos
Asiento con suspensión
Прикажи цел коментар