Можеби ќе ве интересира
Затвори
MERCEDES-BENZ Axor 1829
MERCEDES-BENZ Axor 1829
25.000 €
MERCEDES-BENZ 815
MERCEDES-BENZ 815
15.500 €
MERCEDES-BENZ Actros 1844 MP3
MERCEDES-BENZ Actros 1844 MP3
цена на барање
MERCEDES-BENZ 1224. 12 TON. 18 PALETS
MERCEDES-BENZ 1224. 12 TON. 18 PALETS
25.500 €
MERCEDES-BENZ 1824. 18 TON. 18 PALETS
MERCEDES-BENZ 1824. 18 TON. 18 PALETS
25.500 €
MERCEDES-BENZ ATEGO 15 22
MERCEDES-BENZ ATEGO 15 22
цена на барање

Камион фургон MERCEDES-BENZ Actros 1841 E5

PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Actros 1841 E5
Тип камион фургон
Година на производство 05/2007
Километража 884540 км
Локација Шпанија CARMONA (SEVILLA)
Датум на објавување апр 17, 2021
Каталошки број на продавачот FURGON-080
PDF
Мотор
Сила 410 кс (301 kW)
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Сопирачки
ABS
EBS
Кабина
Клима уред
Пневматски седишта
Авто радио
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Централна брава
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Mercedes-Benz Actros 1841 E5 retarder aire acondicionado LBW AHK--
Primera matriculación 05/2007
884.540 km--
diésel--
300 kW (408 CV)--
automático--
correo electrónico--
Estacionar vehículoPara presionarRecomendar--
Número de vehículo: 3924--
Más datos técnicos--
Clase de emisión5 eurospeso máximo permitido18.000 kilogramosAire acondicionadoaire acondicionadocolorBlancoejes2Espacios de europalet18Fórmula de la rueda4x2Volumen de carga42 m³Longitud del espacio de carga7.200 milímetrosAncho del espacio de carga2.480 milímetrosAltura del espacio de carga2.400 milímetrosTaxiTransporte de larga distancia
Mobiliario--
SECCIÓN--
EBS--
Plataforma elevadora--
Retardador / Intarder--
Chequera mantenida--
Calefacción auxiliar--
Control de crucero--
Descripcion del vehiculo--
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион фургон MERCEDES-BENZ Axor 1829 MERCEDES-BENZ Axor 1829 25.000 € Камион фургон 2007-04 634743 км Шпанија, Villagarcia de Arousa
камион фургон MERCEDES-BENZ 815 MERCEDES-BENZ 815 15.500 € Камион фургон 12/2006 617000 км Шпанија, Esquivias (Toledo)
камион фургон MERCEDES-BENZ ATEGO 15 22 MERCEDES-BENZ ATEGO 15 22 цена на барање Камион фургон 03/2012 410000 км Шпанија, CARMONA (SEVILLA)