Камион фургон MAN Tgm 18.250

PDF
PDF
34.500 €
Нето цена
42.435 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка MAN
Модел Tgm 18.250
Тип камион фургон
Година на производство 2015
Километража 366000 км
Зафатнина 58.2 м³
Носивост 9600 кг
Нето тежина 8400 кг
Вкупна тежина 18000 кг
Локација Полска Kalisz
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID MP33838
Можност за лизинг
Можно е купување на кредит
Можно е купување на рати
Опис
Капацитет 24 палети
Каросерија
Димензии на каросерија 9.7 м × 2.5 м × 2.4 м
Мотор
Сила 250 кс (184 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 6791 cм³
Евро Euro 6
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Суспензија пружина/пневматски
Кабина
Тип Comfort
Патен компјутер
Клима уред
Пневматски седишта
Круз контрола (темпомат)
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел

Дополнителни информации — Камион фургон MAN Tgm 18.250

Полски
Man Tgm 18.250 4x2 Kontener 24palet Euro 6
Mocna aluminiowa zabudowa 970x250x240
Pneumatyczne zawieszenie - tył.
Dmc 18000kg Ładowność 9600kg
Tel покажи контакти
Deutsch 0048 696417380 , 0048 601457565
We speak English , 0048 608731386
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

MAN TGX26.440 34.470 € Изотермален камион 03/2015 549000 км Полска, CHĘCINY
MAN TGL 12.180 18.000 € Камион фургон 2011-05 458000 км Полска, ŁAZY
MAN TGL 12.220 12.900 € Изотермален камион 2010 523000 км Полска, Dolsk