Камион фургон MAN TGL 8.150

PDF
PDF
17.900 €
35.000 BGN
Контактирајте го продавачот
Марка MAN
Модел TGL 8.150
Тип камион фургон
Година на производство 2015
Километража 233000 км
Носивост 7500 кг
Локација Бугарија КАРЛОВО
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID BY30046
Мотор
Сила 150 кс (110 kW)
Гориво дизел
Евро Euro 6
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Бугарски
очакван внос отлично състояниеза повече информация на
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион фургон MAN TGL 7.150 - DC65 RWV MAN TGL 7.150 - DC65 RWV 18.090 € Камион фургон 2016-02 303575 км Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
камион фургон MAN TGL 7.150 MAN TGL 7.150 19.470 € Камион фургон 2016-03 210897 км Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan