Камион фургон JMC

PDF
PDF
17.000 US$
≈ 16.390 €
Контактирајте го продавачот
Марка JMC
Тип камион фургон
Година на производство 2017
Километража 4083 км
Зафатнина 19.39 м³
Носивост 2140 кг
Вкупна тежина 4495 кг
Локација Кина
Датум на објавување ное 26, 2022
Autoline ID AM22580
Опис
Вкупни димензии 6.97 м × 2.16 м × 2.95 м
Каросерија
Димензии на каросерија 5.1 м × 2.1 м × 1.81 м
Резервно тркало
Кутија со палети
Кутија за алат
Задни врати
Лизгачки покрив
Странична врата
Сопирачки
ABS
Ретардер
Хидраулични уреди за сопирање со складирана енергија
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Воздушно перниче
Патен компјутер
Клима уред
Контрола на клима
Навигација
Круз контрола (темпомат)
Ограничувач на брзина
Сончев покрив
Прилагодувач на зрак на фарови
Спојлери
Фарови за магла
Штитник од сонце
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион со рамна платформа HOWO HOWO 19.800 US$ Камион со рамна платформа 20000 кг Euro 3 Кина, Shanghai