Камион фургон IVECO ML120E25/P

PDF
PDF
37.900 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка IVECO
Модел ML120E25/P
Тип камион фургон
Прва регистрација 2017-07
Километража 399492 км
Носивост 5075 кг
Нето тежина 6925 кг
Вкупна тежина 12000 кг
Локација Хрватска Zagreb, Lucko
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот V22288
Каросерија
Резервно тркало
Носач на резервно тркало
Мотор
Сила 252 кс (185 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 6728 cм³
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оски 2
Суспензија пружина/пружина
Меѓуоскино растојание 5670 мм
Големина на гуми 245/70 R19.5
Сопирачки
ABS
EBS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Патен компјутер
Имобилизатор
Клима уред
Темпомат
Авто радио
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Централна брава
Дополнителна опрема
Блокада на диференцијал
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел

Дополнителни информации — Камион фургон IVECO ML120E25/P

Англиски
Location: BENUSSI d.o.o. Karlovacka 98 10250 Zagreb Croatia
max. axle loads: kg
Electr. Stability Programm ESP
Driver's armrest
Adjustable steering column
Active front headrests
245/70 R19.5
2. Achse: 245/70 R19.5
twin wheels
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

IVECO ML120E25/P 37.900 € Камион фургон 2017-07 399492 км Хрватска, Zagreb
IVECO 70C18 38.900 € Камион фургон 2019-07 52800 км Хрватска, Zagreb, Lucko
IVECO 70C18 38.900 € Камион фургон 2019-07 52800 км Хрватска, Zagreb