Камион фургон IVECO Eurocargo за делови

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка IVECO
Модел Eurocargo
Локација Романија
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID ZX32196
Мотор
Евро Euro 5
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба по резервни делови
Дополнителни информации
Боја бел

Дополнителни информации — Камион фургон IVECO Eurocargo за делови

Романски
Oferim garantie pentru piesele vandute. Livrare prin curier: Fan Curier, Dragon Star, Pallex. Piesele sunt verificate de catre mecanicii nostri inainte de a fi expediate si comercializate. Reclamatiile se primesc telefonic sau la sediul firmei noastre
Dezmembram camion Iveco Eurocargo Euro 5
Pozele pentru piese si accesorii sunt cu titlu informativ
pentru o comanda ferma va rugam sa ne contactati
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

камион фургон DAF  LF 45.180 DAF LF 45.180 цена на барање Камион фургон Романија