Огласот Камион фургон IVECO 75E21 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион фургон IVECO 75E16 IVECO 75E16 14.740 € Камион фургон 2015 295600 км Чехија, Jablonec nad Nisou
камион фургон IVECO 75E21
Продадено
камион фургон IVECO 75E21
камион фургон IVECO 75E21 слика 2
камион фургон IVECO 75E21 слика 3
камион фургон IVECO 75E21 слика 4
камион фургон IVECO 75E21 слика 5
камион фургон IVECO 75E21 слика 6
камион фургон IVECO 75E21 слика 7
камион фургон IVECO 75E21 слика 8
камион фургон IVECO 75E21 слика 9
камион фургон IVECO 75E21 слика 10
камион фургон IVECO 75E21 слика 11
камион фургон IVECO 75E21 слика 12
камион фургон IVECO 75E21 слика 13
камион фургон IVECO 75E21 слика 14
камион фургон IVECO 75E21 слика 15
камион фургон IVECO 75E21 слика 16
камион фургон IVECO 75E21 слика 17
1/17
Марка IVECO
Модел 75E21
Тип камион фургон
Година на производство 2016
Прва регистрација 2016-09-12
Километража 624112 км
Носивост 2680 кг
Нето тежина 4810 кг
Вкупна тежина 7490 кг
Локација Словачка
Датум на објавување мар 20, 2023
Autoline ID UU30704
Опис
Вкупни димензии 7.74 м × 2.54 м × 3.2 м
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 5.3 м, широчина - 2.45 м
Носач на резервно тркало
Мотор
Сила 207 кс (152 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 4485 cм³
Евро Euro 6
Менувачи
Тип рачен
Број на преноси 6
Оски
Оски 2
Оскина конфигурација 4x2
Дупли тркала
Сопирачки
ABS
Кабина
Место за спиење 2
Авто греач
Патен компјутер
Имобилизатор
Клима уред
Авто радио
Тахограф
Тахометар
Електрично подигање на стакла
Централна брава
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN ZCFA775F602657887
Боја бел