Камион фургон IVECO EUROCARGO 120E22

PDF
PDF
29.500 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка IVECO
Модел EUROCARGO 120E22
Тип камион фургон
Година на производство 09/2013
Километража 354000 км
Локација Шпанија Sevilla
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 1CYR778
Мотор
Гориво дизел
Евро Euro 5
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оски 1
Меѓуоскино растојание 5670 мм
Предна оска 1
Големина на гуми 385/55 R22.5
Состојба на гумите 30 %
Задна оска 1
Големина на гуми 315/70 R22.5
Состојба на гумите 30 %
Сопирачки
Моторна сопирачка
Ретардер
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Марка DHOLLANDIA
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион фургон IVECO EUROCARGO 120E25 IVECO EUROCARGO 120E25 29.500 € Камион фургон 07/2014 551000 км Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
камион фургон IVECO Stralis 420 IVECO Stralis 420 цена на барање Камион фургон 11/2013 650000 км Шпанија, Sevilla
камион фургон IVECO 140E21 IVECO 140E21 цена на барање Камион фургон 2014 238000 км Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
камион фургон IVECO Eurocargo ML 100 E 18 IVECO Eurocargo ML 100 E 18 23.500 € Камион фургон 11/2015 326171 км Шпанија, Los Palacios y Villafranca (SEVILLA)
камион фургон VOLVO FE260.18 VOLVO FE260.18 34.000 € Камион фургон 07/2013 551000 км Шпанија, Sevilla