Камион фургон ISUZU arge Aluminium wing body truck QPG-CYL77B

PDF
PDF
46.200 US$
≈ 42.970 €
Контактирајте го продавачот
Марка ISUZU
Модел arge Aluminium wing body truck QPG-CYL77B
Тип камион фургон
Година на производство 2016
Километража 429826 км
Локација Јапонија Chiba ken
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID DY32301
Мотор
Марка 6UZ1
Гориво дизел
Менувачи
Тип полуавтоматски
Кабина
Десен волан
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја темно син

Дополнителни информации — Камион фургон ISUZU arge Aluminium wing body truck QPG-CYL77B

Англиски
Maximum loading capacity 13,700kg
Vehicle total weight 24,960kg
Vehicle model QPG-CYL77B
body number CYL77B-700****
outer dimensions 1193 cm long x 249 cm wide x 378 cm high
Boarding capacity 2 people
cab roof standard roof
cab width wide width
bed can be
Mission Semi AT
number of pedals 3 pedals
suspension Rear wheel air suspension
Drive system 6 x 2 (3 axes/1 differential)
horsepower 380ps
Inside dimensions 953 cm long x 237 cm wide x 250 cm high
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

камион фургон ISUZU QKG-CYJ77A ISUZU QKG-CYJ77A 15.000 US$ Камион фургон 2013 725661 км Јапонија, Chiba ken
камион фургон ISUZU GIGA ISUZU GIGA 29.400 US$ Камион фургон 2001 640080 км Јапонија, Chiba ken
камион фургон RENAULT D 270 RENAULT D 270 31.950 € Камион фургон 2016-12-01 350183 км Холандија, Vuren