Камион фургон ISUZU N75.190 FORWARD 4X2 AUTO BOX TRUCK C/W ANTEO TAIL LIFT

PDF
PDF
5.299 €
4.600 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка ISUZU
Тип камион фургон
Прва регистрација 2012
Километража 198316 км
Локација Обединето Кралство Merthyr Tydfil
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 144
Мотор
Гориво дизел
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оскина конфигурација 4x2
Кабина
Десен волан
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел

Дополнителни информации — Камион фургон ISUZU N75.190 FORWARD 4X2 AUTO BOX TRUCK C/W ANTEO TAIL LIFT

Англиски
BUY IT NOW for £4,600 + VAT

or Bid at Auction Live Online - Selling at auction from £3000 + fees & VAT

Call us today on покажи контакти or contact us via our website www . auctioneers . co . uk

2012 - 12 - ISUZU N75.190 FORWARD 4X2 AUTO BOX TRUCK C/W ANTEO TAIL LIFT
**DPF And EM/Lights On**

Direct HEALTH AUTHORITY with Service History, Spare Key, EC Declaration Of Compliance.
Mileage: 123230 m

Extras:
Tail Lift
Reversing Camera
Electric Windows
CD Player
Digital Tachograph
193327 Km
Power Steering
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

камион фургон ISUZU N75-190 ISUZU N75-190 аукција Камион фургон 193633 км Обединето Кралство, Leeds
камион фургон ISUZU EASYSHIFT ISUZU EASYSHIFT аукција Камион фургон 169724 км Обединето Кралство, Leeds
камион фургон DAF LF 55 180 DAF LF 55 180 5.472 € Камион фургон 09/2007 350000 км Обединето Кралство, Llanelli