Камион фургон ISUZU N75.150 3.0 DIESEL AUTO 7.5 TON BOX TRUCK C/W MEWP SKYKING EASYL

PDF
PDF
20.240 €
17.580 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка ISUZU
Модел N75.150 3.0 DIESEL AUTO 7.5 TON BOX TRUCK C/W MEWP SKYKING EASYL
Тип камион фургон
Прва регистрација 2017
Километража 32735 км
Локација Обединето Кралство Merthyr Tydfil
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 149
Мотор
Гориво дизел
Евро Euro 6
Менувачи
Тип автоматски
Кабина
Десен волан
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел

Дополнителни информации — Камион фургон ISUZU N75.150 3.0 DIESEL AUTO 7.5 TON BOX TRUCK C/W MEWP SKYKING EASYL

Англиски
BUY IT NOW for £17,575 + VAT or Bid at Auction Live Online - Selling at auction from £14000 + fees & VAT

Call us today on покажи контакти or contact us via our website www . auctioneers . co . uk

2017 - 17 - ISUZU N75.150 3.0 DIESEL AUTO 7.5 TON BOX TRUCK C/W MEWP SKYKING EASYLIFT EV150 HOIST / CHERRY PICKER (EURO 6)

Direct COUNCIL with Service History Printout, Spare Key, Plating Certificate.
Mileage: 8035 m

Extras:
Easylift EV150 Hoist
S/N: E1960
Air Conditioning
Reversing Camera
Electric Windows
CD Player
Remote Locking
Digital Tachograph
12643Km
Power Steering
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

камион кипер MERCEDES-BENZ AROCS 2532 MERCEDES-BENZ AROCS 2532 63.070 € Камион кипер 2016-04 352875 км Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan