Камион фургон ISUZU GIGA

PDF
PDF
29.400 US$
≈ 27.350 €
Контактирајте го продавачот
Марка ISUZU
Модел GIGA
Тип камион фургон
Година на производство 2001
Километража 640080 км
Локација Јапонија Chiba ken
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID PT32297
Каросерија
Димензии на каросерија 8.72 м × 2.35 м × 3.9 м
Мотор
Марка 6WF1
Гориво дизел
Менувачи
Тип рачен
Кабина
Десен волан
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја темно син
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

камион фургон ISUZU QKG-CYJ77A ISUZU QKG-CYJ77A 15.000 US$ Камион фургон 2013 725661 км Јапонија, Chiba ken