Можеби ќе ве интересира
Затвори
NISSAN ATLEON
NISSAN ATLEON
цена на барање
VOLVO FL280.16
VOLVO FL280.16
25.000 €
IVECO STRALIS 260E31
IVECO STRALIS 260E31
цена на барање
VOLVO 380. 26 TON. 18 PALETS
VOLVO 380. 26 TON. 18 PALETS
25.500 €
DAF LF45.220
DAF LF45.220
цена на барање
IVECO AD260S31Y/PT
IVECO AD260S31Y/PT
цена на барање

Камион фургон ISUZU NPR85

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка ISUZU
Модел NPR85
Тип камион фургон
Година на производство 2007
Локација Шпанија BENAVENTE -Zamora
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID JR26173
Мотор
Марка Isuzu
Број на цилиндри 4
Менувачи
Тип рачен
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Шпански
Destino: Repuestos
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион фургон NISSAN ATLEON NISSAN ATLEON цена на барање Камион фургон 09/2008 150 кс Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион фургон VOLVO FL280.16 VOLVO FL280.16 25.000 € Камион фургон 05/2007 533108 км Шпанија, Sevilla
камион фургон IVECO STRALIS 260E31 IVECO STRALIS 260E31 цена на барање Камион фургон 2007-03 608000 км Шпанија, Abaran
камион фургон DAF LF45.220 DAF LF45.220 цена на барање Камион фургон 2007-01 702488 км Шпанија, Cdad. Real
камион фургон IVECO AD260S31Y/PT IVECO AD260S31Y/PT цена на барање Камион фургон 2007-05-14 1016116 км Шпанија, Huércal de Almería (Almería)