Огласот Камион фургон FIAT DUCATO 35 2.0 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион фургон FIAT DUCATO FIAT DUCATO 13.500 € Камион фургон 2016 240962 км Италија, Roma
камион фургон FIAT DUCATO FIAT DUCATO 13.500 € Камион фургон 2016 192738 км Италија, Roma
камион фургон IVECO EUROCARGO 120E19 IVECO EUROCARGO 120E19 39.400 € Камион фургон 2016 198000 км Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон IVECO EUROCARGO 120E19 IVECO EUROCARGO 120E19 39.900 € Камион фургон 2016 198000 км Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион фургон FIAT DUCATO 35 2.0
Продадено
1/19
16.400 €
Нето цена
Марка FIAT
Модел DUCATO 35 2.0
Тип камион фургон
Година на производство 2016
Километража 158000 км
Носивост 995 кг
Локација Италија Quinzano D'oglio (BS)
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID GU26078
Опис
Вкупни димензии 4.2 м × 2.06 м × 2.3 м
Мотор
Гориво дизел
Зафатнина 2300 cм³
Евро Euro 5
Менувачи
Тип рачен
Оски
Меѓуоскино растојание 4035 мм
Сопирачки
ABS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Воздушно перниче
Клима уред
Контрола на клима
Темпомат
Авто радио CD
Греач на огледало
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Ретровизори со електрично прилагодување
Централна брава
Спојлери
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Италијански
Cilindrata: 2300 cc
potenza del motore: 115
Portata utile Kg 995
ESP
Bracciolo
Comandi al Volante
Alza Cristalli Elettrici