Камион-цистерна MAN 26463-26414

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Марка MAN
Модел 26463-26414
Тип камион-цистерна
Година на производство 1998
Километража 1 км
Зафатнина 17 м³
Вкупна тежина 26000 кг
Локација Грција Τρίκαλα
Датум на објавување окт 09, 2019
Autoline ID ZG12473
PDF
Мотор
Сила 463 кс (340 kW)
Гориво дизел
Евро Euro 2
Оски
Оски 3
Оскина конфигурација 6x2
Меѓуоскино растојание 4600 мм
Сопирачки
ABS
Интрадер
Кабина
Место за спиење
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел

Дополнителни информации:

Грчки
Τύπος προσφοράς: πώληση
χρώμα: Ασπρο
ΟΡΟΦΗ
ΤΗΛΕΦΩΝΟ ,ΡΑΔΙΟΚΑΣΕΤΟΦΩΝΟ
1-ΚΡΕΒΑΤΙ
ΚΑΘΙΣΜΑ ΟΔΗΓΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ ΘΕΡΜΑΙΝΟΜΕΝΟ & ΑΕΡΟΣ
ΒΥΤΙΟ Ahrens + bode
ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ 17.000 ΛΙΤΡΑ
ΜΕΤΑΞΟΝΙΟ : 4600mm
ΦΟΥΣΚΑ - ΦΟΥΣΚΑ
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи