Камион-цистерна INTERNATIONAL MATADOR 11V51

PDF
камион-цистерна INTERNATIONAL MATADOR 11V51
камион-цистерна INTERNATIONAL MATADOR 11V51 слика 2
камион-цистерна INTERNATIONAL MATADOR 11V51 слика 3
камион-цистерна INTERNATIONAL MATADOR 11V51 слика 4
камион-цистерна INTERNATIONAL MATADOR 11V51 слика 5
камион-цистерна INTERNATIONAL MATADOR 11V51 слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
камион-цистерна INTERNATIONAL MATADOR 11V51 слика 8
камион-цистерна INTERNATIONAL MATADOR 11V51 слика 9
камион-цистерна INTERNATIONAL MATADOR 11V51 слика 10
камион-цистерна INTERNATIONAL MATADOR 11V51 слика 11
камион-цистерна INTERNATIONAL MATADOR 11V51 слика 12
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка INTERNATIONAL
Модел MATADOR 11V51
Тип камион-цистерна
Година на производство 2006
Локација Мексико Chihuahua
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 14425
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Шпански
precio: 0.00usd
No. Serie: 11-300
Cantidad: 1.00
marca: AMTHOR INTERNATIONAL
MANTENIMIENTO
CAMION INTERNATIONAL AÑO 2006
MOD. 4300
CON MOTOR DT466
TRANSMISION AUTOMATICA
4X2
BOMBA DE SUCCION MARCA MASPORT
MODELO HXL75 DE 230 CFM
FRENOS DE AIRE
NEUMATICOS 11R22.5
TANQUE MARCA AMTHOR INTERNATIONAL
MODELO MATADOR 11V51
TANQUE DE ALUMINIO
CAPACIDAD DE 1800 GALONES (200/400/1200)
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
камион-цистерна FORD F800 FORD F800 13.500 US$ Камион-цистерна 1990 Мексико, Chihuahua
камион-цистерна IVECO IVECO цена на барање Камион-цистерна 2006-11 500000 км Шпанија, Soria
камион-цистерна VOLVO FM9 VOLVO FM9 цена на барање Камион-цистерна 2006 Euro 3 Белгија