Камион за превоз на животни VOLVO FM12 380

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел FM12 380
Тип камион за превоз на животни
Година на производство 2003
Километража 527077 км
Локација Обединето Кралство Newry
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID FG22882
PDF
Оски
Оски 3
Оскина конфигурација 6x4
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Англиски
price: £POA
Stock No: VOBU030720
2003 Volvo FM12 380
livestock truck
manual gear box,air suspension
327511 miles
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
Слични огласи
камион за превоз на животни VOLVO FH 480
6
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 08/2005 Километража 457000 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FH 460 6X2 Manual | 3/4 stock Livestock
23
ВИДЕО
34.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 12620 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-10-04 Километража 775034 км Сила 460 кс
Холандија, Veghel
камион за превоз на животни VOLVO FH 420 6X2 Chicken transport
14
8.250 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 14545 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-01-13 Километража 1187605 км Сила 420 кс
Холандија, Lichtenvoorde
камион за превоз на животни VOLVO FH 12-540, zeer goede staat
24
35.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 11710 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-11-23 Километража 940969 км Сила 540 кс
Холандија, Almelo
камион за превоз на животни VOLVO FH12 380 6X2 Other Birds /Poultry / Chick Transport FULL Climate
20
ВИДЕО
22.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 10065 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-10-08 Километража 1216077 км Сила 380 кс
Холандија, Veghel
камион за превоз на животни VOLVO FH 12.380 + Lift
21
12.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 10850 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-08-20 Километража 1172039 км Сила 380 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за превоз на животни VOLVO FM9 340
11
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 4
Година 2007-04-12 Километража 445000 км Сила 340 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FH13 480
3
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 4
Година 07/2007 Километража 580000 км Сила 480 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FM9 340
13
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 04/2007 Километража 445000 км Сила 340 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни VOLVO FM
11
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 727000 км Сила 260 кс
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR