Камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 2545+Trailer 2018 + приколка за превоз на животни

€ 227.000
Нето цена
≈ US$ 255.375
€ 279.210
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Actros 2545+Trailer 2018
Тип камион за превоз на животни
Година на производство 2018
Прва регистрација 2018-02
Километража 85000 км
Локација Полска Warszawa
Датум на објавување апр 19, 2019
Autoline ID GK16124
PDF
Камион MERCEDES-BENZ Actros 2545+Trailer 2018
Марка MERCEDES-BENZ
Модел Actros 2545+Trailer 2018
Тип камион за превоз на животни
Година на производство 2018
Прва регистрација 2018-02
Километража 85000 км
Мотор
Сила 450 кс (331 kW)
Евро Euro 6
Менувачи
Тип AS-Tronic
Оски
Оски 3
Суспензија пневматски/пневматски
Сопирачки
ABS
Ретардер
Дополнителна опрема
Блокада на диференцијал
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја сив
Приколка за превоз на животни
Тип приколка за превоз на животни
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја сив
Дополнителни информации: Англиски
Mercedes ACTROS 2545 - FOR ANIMAL CARRIAGE (3 levels) - FULL OPTION!
2018
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Mileage: 85,000 km
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
RETARDER
ABS
ASR
full electrician
webasto
Standard air conditioning
NAVIGATION
LEDs
computer
Cruise control
lifted axle
fridge
building between axial
light alloy wheels and SAF axles
lane assistant
distance camera
handsfree CD radio factory
multimedia wheel
sypialka
EURO 6
.
.
BUILDING:
aluminum
nipple
3 x pigs + 2 x cattle
fans
temperature printer
full remote control
electronic weight
raised roof
nipple
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Слични огласи