Кабина за камион влекач MAN TGX 18.440 4x2 LLS-U

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
5.472 €
Нето цена
25.000 PLN
6.730,56 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип кабина
Број на дел WMA13XZZXBP027984
Година на производство 2011
Локација Полска Boronów
Датум на објавување јул 07, 2021
Autoline ID JK22085
Опис
Тип на кабина XXL
Боја син
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја син
Дополнителни информации
Полски
kompletna kabina z MAN-a TGX 18.440 4x2 LLS-U
dostępne również pozostałe części, oprócz silnika i skrzyni biegów
ceny do negocjacji.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!