Огласот Изотермален камион MERCEDES-BENZ ANTOS / 2542 / ACC / EURO 6 / IZOTRMA + WINDA / 21 PALET / DŁ. 8 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
изотермално комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER MERCEDES-BENZ SPRINTER цена на барање Изотермално комбе 2014 159000 км Полска, Wałbrzych
изотермален камион MERCEDES-BENZ actros MERCEDES-BENZ actros 15.000 € Изотермален камион 2007 600000 км Полска, przemysl
изотермален камион MERCEDES-BENZ ANTOS / 2542 / ACC / EURO 6 / IZOTRMA + WINDA / 21 PALET / DŁ. 8
Продадено
1/45
95.000 €
Нето цена
116.850 €
Бруто цена
Марка MERCEDES-BENZ
Модел ANTOS / 2542 / ACC / EURO 6 / IZOTRMA + WINDA / 21 PALET / DŁ. 8
Тип изотермален камион
Година на производство 2019
Километража 97000 км
Носивост 14875 кг
Вкупна тежина 26000 кг
Локација Полска BODZENTYN
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID QV27933
Каросерија
Задни врати
Мотор
Сила 420 кс (309 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 12809 cм³
Евро Euro 6
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оски 3
Оскина конфигурација 6x2
Суспензија пневматски/пневматски
Сопирачки
ABS
Кабина
Имобилизатор
Клима уред
Авто радио CD
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Централна брава
Дополнителна опрема
Хидраулична рампа
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN WDB9630201338481
Боја бел
Дополнителни информации
Полски
MERCEDES / ANTOS / 2542 / ACC / EURO 6 / IZOTRMA + WINDA / 21 PALET / DŁ. 8,7 M / MALY PRZEBIEG
ROK PROD. 2019
PRZEBIEG 97 TYS KM,
NR VIN. WDB9630201338481
KLIMA,
ABS,
AKTYWNY TEMPOMAT
ASYSTENT PASA RUCHU
ZAWIESZENIE PNEUMATYCZNE,
ŁADOWNOŚĆ 14 875 KG,
DMC 26 000 KG,
3 OSIE,
OŚ PODNOSZONA
ZABUDOWA IZOTERMA
WINDA ZAŁADOWCZAA
OPONY 315 / 70 / 22,5
WYM. DŁ. 8,7 M , SZER. 2.48 M , WYS. 2,65 M,
EURO 6,
21EUROPALET,
BEZWYPADKOWY,
KUPIONY W POLSKIM SALONIE
SEWISOWANY W ASO
STAN JAK NOWY.
________________________________________
Dodatkowe informacje uzyskają państwo
pod numerem telefonu; POL, ENG, RUS
+48 500 213 823 WhatsApp
sprzedaz@phudomanski.pl
________________________________________
Pełna oferta pojazdów
phudomanski.pl
Прикажи цел коментар