Огласот Изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
изотермален камион MAN TGX26.440 MAN TGX26.440 35.060 € Изотермален камион 03/2015 549000 км Полска, CHĘCINY
изотермален камион MAN TGL 12.180 MAN TGL 12.180 18.300 € Изотермален камион 2011-05 458000 км Полска, ŁAZY
изотермален камион RENAULT D CAB 2 4X2 RENAULT D CAB 2 4X2 24.500 € Изотермален камион 2017-03 157800 км Естонија, Rapla
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes
Продадено
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 2
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 3
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 4
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 5
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 6
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 7
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 8
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 9
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 10
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 11
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 12
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 13
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 14
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 15
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 16
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 17
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 18
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 19
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 20
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 21
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 22
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 23
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 24
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 25
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 26
изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes слика 27
1/27
Марка MAN
Модел TGX 26.420 6x2 Izotermes
Тип изотермален камион
Година на производство 2017
Километража 678000 км
Носивост 16420 кг
Вкупна тежина 26000 кг
Капацитет 18 палети
Локација Унгарија Budapest
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот JOA074
Каросерија
Димензии на каросерија 7.4 м × 2.49 м × 2.69 м
Задни врати
Автоматска кука за влечење
Мотор
Сила 420 кс (309 kW)
Гориво дизел
Турбо
Интеркулер
Менувачи
Тип автоматски
Оски
Оскина конфигурација 6x2
Суспензија пневматски/пневматски
Дупли тркала
Сопирачки
ABS
EBS
Интрадер
Моторна сопирачка
Ретардер
Кабина
Место за спиење 2
Хидрауличен серво управувач
Авто греач Webasto
Воздушно перниче
Патен компјутер
Имобилизатор
Клима уред
Навигација
Пневматски седишта
Греач за седишта
Авто радио CD, MP-3
Греач на огледало
Фрижидер
Круз контрола (темпомат)
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Централна брава
Ограничувач на брзина
Помошни фарови
Фарови за магла
Дополнителна опрема
Блокада на диференцијал
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Изотермален камион MAN TGX 26.420 6x2 Izotermes

Унгарски
Azonosító: JOA074 - Rendelhető - Km: 678 000 km - Izotermes -