Изотермален камион MAN CLA 16.230

PDF
изотермален камион MAN CLA 16.230
1/1
PDF
55.190 €
Нето цена
645.000.000 UZS
Контактирајте го продавачот
Марка MAN
Модел CLA 16.230
Тип изотермален камион
Зафатнина 42 м³
Носивост 8000 кг
Вкупна тежина 16000 кг
Локација Узбекистан Ташкент
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID PU29002
Мотор
Сила 230 кс (169 kW)
Број на цилиндри 6
Евро Euro 3
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Руски
Автомобиль с кузовом изотермический фургон
изготовленный из бескаркасных целых панелей толщиной 45 ÷ 60 мм и с задними теплоизолированными двухстворчатыми распашными дверями
предназначен для перевозки продуктов питания и товаров
требующих соблюдения некоторого температурного режима при их транспортировки и хранении
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
нови изотермален камион ISUZU NQR Нови ISUZU NQR цена на барање Изотермален камион 04/2022 5000 кг Узбекистан, Фергана
изотермален камион MAN 12.220 MAN 12.220 цена на барање Изотермален камион 09/2005 Euro 3 Литванија, mazeikiai
изотермален камион MAN TGL 12.180 MAN TGL 12.180 17.710 € Изотермален камион 2011-05 458000 км Полска, ŁAZY
изотермален камион MAN 18.222 MAN 18.222 7.900 € Изотермален камион 1995 пружина/пневматски Белгија, Antwerpen