Изотермален камион MAN 18.284

PDF
PDF
3.500 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка MAN
Модел 18.284
Тип изотермален камион
Година на производство 06/2001
Носивост 7320 кг
Нето тежина 10680 кг
Вкупна тежина 18000 кг
Локација Литванија Kegriai
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID GD32465
Мотор
Сила 280 кс (206 kW)
Зафатнина 6871 cм³
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

изотермален камион MAN 18.224 MAN 18.224 3.500 € Изотермален камион 01/2000 9910 кг Литванија, Kegriai
изотермален камион MAN LE 18.280 MAN LE 18.280 11.000 € Изотермален камион 12/2005 909817 км Литванија, Kegriai
изотермален камион MERCEDES-BENZ 1828 MERCEDES-BENZ 1828 5.990 € Изотермален камион 2002-11-29 788897 км Литванија, Vilnius
изотермален камион SCANIA P94DB SCANIA P94DB 4.900 € Изотермален камион 2003-01-22 900000 км Литванија, Vilnius
изотермален камион MAN 12.220 MAN 12.220 цена на барање Изотермален камион 09/2005 Euro 3 Литванија, mazeikiai