Нови изотермален камион ISUZU NQR

PDF
нови изотермален камион ISUZU NQR
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка ISUZU
Модел NQR
Година на производство 04/2022
Прва регистрација 2022-04
Зафатнина 21 м³
Носивост 5000 кг
Нето тежина 3000 кг
Вкупна тежина 8000 кг
Локација Узбекистан Фергана
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот +998907750080
Можност за лизинг
Можно е купување на кредит
Опис
Капацитет 12 палети
Каросерија
Димензии на каросерија должина - 5 м, височина - 2.1 м
Мотор
Марка Isuzu "ISUZU 4HG1", четырёхтактный дизель с турбонаддувом
Тип V-облик
Гориво дизел
Кабина
Тип Comfort
Состојба
Состојба нов
Гаранција: 1 година
Дополнителни информации
VIN NSBNFR71PNS318816
Боја бел
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
нови изотермален камион ISUZU NMR85 Нови ISUZU NMR85 43.600 US$ Изотермален камион 2022 3200 кг Украина, м.Черкаси
нови изотермален камион ISUZU NQR90 Нови ISUZU NQR90 58.300 US$ Изотермален камион 2022 6055 кг Украина, м.Черкаси
нови изотермален камион HYUNDAI EX 8 Нови HYUNDAI EX 8 46.500 US$ Изотермален камион 2022 6000 кг Украина, м.Черкаси
изотермален камион MAN CLA 16.230 MAN CLA 16.230 55.190 € Изотермален камион 8000 кг Euro 3 Узбекистан, Ташкент