Инструмент табла VOLVO B7R (01.06-) за автобус VOLVO B6/B7/B9/B10/B12/8500/8700/9700/9900 bus (1995-)

PDF
300 €
≈ 334,10 US$
Тип инструмент табла
Каталошки број на оригиналот 70392912 350447 70393853 70395665 70398547 70398585 22170119 22205475 22672539 70378703
Година на производство 2007
Локација Естонија Tallinn
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 1435326
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Руски
70392912 Instrument Cluster VOLVO B12B, B7R
Good condition, used
Vehicle Cm3: 7100
Vehicle Body: Coach
Vehicle Kw: 213
Vehicle Fuel: Diesel
Vehicle Gearbox: Automatic
Vehicle Cm3 Round: 7000
Vehicle Engine Code: D7E290
Vehicle Gearbox Code: D864-5
Vehicle Vin: YV3R6M32371121363
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи